Ota yhteyttä

Toimintamme perustuu kumppanuusajatteluun, luottamukseen ja asiantuntijuuteen. Uskomme, että keskustelu meidän ja asiakkaidemme välillä auttaa selvittämään henkilöstön valintaan ja kehittämiseen liittyviä haasteita ja löytämään toimivia ratkaisuja.

 

                Yhteystiedot:                    

Urho Kekkosen katu 7 B  

FI-00100 Helsinki

FINLAND

Vaihde: +358 9 695 240 

 

Johanna Ramos, Country Manager

johanna.ramos@cubiks.com  +358 40 558 7381

 

Miro Haavisto, Principal Consultant

miro.haavisto@cubiks.com  +358 50 433 6136

 

Kati Mhone, Consultant

kati.mhone@cubiks.com +358 45 183 1897
 

Anniina Kangas, Manager Services, Consultant

anniina.kangas@cubiks.com +358 44 516 5865

 

Reetta Koskinen, Senior Consultant

reetta.koskinen@cubiks.com +358 50 543 9737

 

Pauliina Jussila, Manager Products, Senior Consultant

pauliina.jussila@cubiks.com +358 50 597 9530

 

Leena Strand, Country Administrator

leena.strand@cubiks.com  +358 9 695 241 10

 

Jonathan Rasmus, Consultant

jonathan.rasmus@cubiks.com  +358 50 492 1415

Footer - Get in touch - Form - fi-fi

Ota yhteyttä.

Valitse tämä, mikäli haluat vastaanottaa tietoa Cubiksin ratkaisuihin, palveluihin tai tuleviin tapahtumiin liittyen. Voit halutessasi perua uutiskirjeen milloin tahansa valitsemalla jokaisesta sähköpostista löytyvällä ”peru uutiskirje” toiminnolla.

Rajat ylittävää asiantuntemusta

Kansainvälinen organisaatio tarvitsee kykyjenhallintaprosessit, jotka toimivat missä tahansa.

Cubiksin ratkaisut on suunniteltu toimimaan kaikkialla – ne mukautuvat eri kulttuureihin ja ovat käytettävissä useilla kielillä.

Valitsemanne ratkaisu – olipa kyseessä valmis tai räätälöity tuotteemme – toimii varmasti missä tahansa ja antaa aina puolueettomia ja tarkkoja arvioita.

Cubiksin kattava paikallisten toimipisteiden verkosto tarkoittaa, että tukemme ja asiantuntemuksemme on käytettävissänne missä tahansa.

Cubiksin toimipisteet:

Edustajat:

Facthum, C/Gabriel Garcia Marquez 4, Planta 0
28290 Parque Empreserial, Las Rozas
Madrid, Spain

T: +34916307180
E: info@cubiks.com W: facthum.com

Kumppanit:

Letnikovskaya str. 10, Building 4, Business Center
Svyatogor IV, 7th Floor, Moscow, Russia

T: +7 (495)662 12 15
E: info@cubiks.com W: case-hr.com