Ota yhteyttä

Toimintamme perustuu meidän ja asiakkaidemme väliseen kumppanuuteen, luottamukseen ja asiantuntijuuteen. Uskomme, että keskustelu meidän ja asiakkaidemme välillä auttaa selvittämään henkilöstön valintaan ja kehittämiseen liittyviä haasteita ja löytämään toimivia ratkaisuja.

 

                Yhteystiedot:                    

Urho Kekkosen katu 7 B  

FI-00100 Helsinki

FINLAND

Vaihde: +358 9 695 240 

 

Johanna Ramos, Country Manager

johanna.ramos@cubiks.com  +358 40 558 7381

 

Miro Haavisto, Principal Consultant

miro.haavisto@cubiks.com  +358 50 433 6136

 

Kati Mhone, Consultant (äitiyslomalla)

kati.mhone@cubiks.com +358 45 183 1897
 

Anniina Kangas, Consultant

anniina.kangas@cubiks.com +358 44 516 5865

 

Reetta Koskinen, Consultant

reetta.koskinen@cubiks.com +358 50 543 9737

 

Saara Karhula, Manager Services, Consultant

saara.karhula@cubiks.com +358 50 577 9435

 

Pauliina Jussila, Manager Products, Consultant

pauliina.jussila@cubiks.com +358 50 597 9530

 

Leena Strand, Country Administrator

leena.strand@cubiks.com  +358 9 695 241 10

 

Footer - Get in touch - Form - fi-fi

Haluatko kuulla lisää? Odotamme yhteydenottoasi.

Ota yhteyttä.

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Rajat ylittävää asiantuntemusta

Kansainvälinen organisaatio tarvitsee kykyjenhallintaprosessit, jotka toimivat missä tahansa.

Cubiksin ratkaisut on suunniteltu toimimaan kaikkialla – ne mukautuvat eri kulttuureihin ja ovat käytettävissä useilla kielillä.

Valitsemanne ratkaisu – olipa kyseessä valmis tai räätälöity tuotteemme – toimii varmasti missä tahansa ja antaa aina puolueettomia ja tarkkoja arvioita.

Cubiksin kattava paikallisten toimipisteiden verkosto tarkoittaa, että tukemme ja asiantuntemuksemme on käytettävissänne missä tahansa.

Cubiksin toimipisteet:

Cubiks Belgium, Campus Mechelen Schaliënhoevedreef 20 J, 2800 
Mechelen, Belgium

T: +32 15 40 68 70, F: +32 15 40 68 99
E: Belgium@cubiks.com W: www.cubiks.be

Cubiks China,Hong Kong New World Tower,
47th Floor, 300 Huaihai Zhong Road, Shanghai, China

T: +86 021 51162863
E: info@cubiks.com, W: www.cubiks.cn

Cubiks Germany GmbH, Broadway House,
Breite Straße 29, 40213 Düsseldorf , Germany

T: +49 (0) 211 869392 00, F: + 49 (0) 211 869392 29
E: germany@cubiks.com W: www.cubiks.de

Cubiks Malaysia Sdn Bhd (520451-U),
Level 21-2, Menara Prestige, No. 1,
Jalan Pinang, 50450 Kuala Lumpur, Malaysia

T: +603 2176 5200, F: +603 2176 5201
E: asiapacinfo@cubiks.com W: www.cubiks.com.my

Cubiks Sweden AB, Mäster Samuelsgatan 42, 3 tr
111 57 Stockholm, Sweden

T: +46 (0) 8 441 74 60, F: + 46 (0) 8 441 74 61
E: sverige@cubiks.com W: www.cubiks.se

Cubiks Limited (Dubai branch), Unit 1801B,
18th Floor, Business Central Towers, Tecom, Dubai

T: +971 (0) 445 48474
E: uae@cubiks.com W: www.cubiks.ae

Cubiks Limited, Ranger House, Walnut Tree Close
Guildford, Surrey, GU1 4UL

T: +44 1483 544 200, F: +44 1483 544 230
E: info@cubiks.com W: www.cubiks.com

Edustajat:

Facthum, C/Gabriel Garcia Marquez 4, Planta 0
28290 Parque Empreserial, Las Rozas
Madrid, Spain

T: +34916307180
E: info@cubiks.com W: facthum.com

Kumppanit:

Letnikovskaya str. 10, Building 4, Business Center
Svyatogor IV, 7th Floor, Moscow, Russia

T: +7 (495)662 12 15
E: info@cubiks.com W: case-hr.com